Dentes

Szanowni Państwo

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt w imieniu całego zespołu zaprosić Państwa do grona klientów WNM Sp. z o.o. Sp. k. Centrum Stomatologii DENTES. Od chwili kiedy zdecydujecie się skorzystać z naszej oferty otoczymy Państwa profesjonalną oraz kompleksową opieką medyczną w zakresie stomatologii. Nasz zespół lekarzy, asystentek, higienistek oraz recepcjonistek jest do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia Centrum Stomatologii. Kilkanaście tysięcy pacjentów, którzy do tej pory obdarzyli nas swoim zaufaniem, postawiło na wieloletnie doświadczenie oraz proponowane przez nas technologie. Wszelkie nowości światowej stomatologii szybko stają się codziennością w naszej placówce. W Centrum Stomatologii DENTES szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę w związku z tym specjalizujemy się w profesjonalnej higienizacji, którą wykonujemy przy użyciu  piaskarek profilaktyczno-abrazyjnych z wykorzystaniem wodorowęglanu sodu.

Leczenie zachowawcze (plomby) – wykonywane się wyłącznie przy użyciu lup stomatologicznych i najnowszych technologii opartych na materiałach światłoutwardzalnych wiodących światowych firm takich jak ENAMEL, GRADIA DIRECT, tak aby było w 100% gwarantowane. Wykonywanie leczeń zachowawczych w tak wysokim standardzie gwarantuje ich szczelność przez co również długą żywotność (liczoną w latach) oraz wysoką estetykę.

Leczenie kanałowe (endodontyczne) wykonywane jest wyłącznie przy użyciu mikroskopu i najnowszych technologii (endometr, endomotor, ciekła gutaperka) tak aby było w 100% gwarantowane.

Leczenia chirurgiczne, implantologiczne i protetyczne wykonywane są w sposób jak najmniej inwazyjny dla pacjenta. Wszelkie uzupełnienia protetyczne są wykonywane tylko i wyłącznie przy użyciu obrabiarek cyfrowych co gwarantuje ich wysoką dokładność mierzoną w mikronach.

Na wszystkie wykonane leczenia udzielamy pisemnej gwarancji.

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, rzetelne podejście do leczenia oraz doskonale przygotowane gabinety stomatologiczne wyposażone w aparaty RTG, kamery wewnątrzustne oraz mikroskopy. Dysponujemy również pracownią RTG wyposażoną w cyfrowy aparat do wykonywania zdjęć pantomograficznych.

Chcemy, aby cały personel tworzył jak najbardziej komfortową atmosferę procesu leczenia, a w naszych gabinetach było przyjaźnie, bezpiecznie oraz wygodnie. Zachowując najnowsze standardy ergonomii, pracujemy w tzw. systemie „na cztery ręce”, w którym pacjent znajduje się w komfortowej pozycji leżącej, a lekarz stomatolog i asystentka pracują jednocześnie przy jednym pacjencie. Taka metoda gwarantuje wygodę dla pacjentów i bardzo dużą dokładność leczenia. Za pomocą kamery wewnątrz-ustnej każdy pacjent może obejrzeć w powiększeniu na monitorze stan swojego uzębienia, oraz efekty leczenia.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia czy wszystkie nasze założenia udało nam się urzeczywistnić.

Centrum Stomatologii  DENTES
WNM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ks. J. Popiełuszki 6
37-450 Stalowa Wola

tel. +48 15 844 76 76
kom. 531 715 739

dentes@dentes.pl
www.dentes.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress