Diagnostyka

Panoramic dental x-ray image of teeth. Dentist

Podstawą do wdrożenia odpowiedniego procesu leczenia jest właściwa diagnostyka oparta między innymi na badaniach RTG, czyli wykonaniu właściwej ilości zdjęć punktowych oraz zdjęcia pantomograficznego, co z kolei pozwala na przygotowanie medycznie uzasadnionego planu leczenia  oraz zastosowanie odpowiednich metod leczenia.
W związku z powyższym w Centrum Stomatologii DENTES znajduje się pracownia RTG wyposażona w najnowszej generacji cyfrowy aparat pantomograficzny do wykonywania zdjęć panoramicznych, który ogranicza dawkę promieniowania jonizującego do niezbędnego minimum. Poza tym każdy gabinet zabiegowy wyposażony jest w najnowszej generacji cyfrowy punktowy aparat RTG emitujący minimalną, zupełnie nie szkodliwą dla organizmu dawkę promieniowania jonizującego oraz kamerę wewnątrzustną, dzięki której lekarz stomatolog jest w stanie na monitorze komputera pokazać pacjentowi stan jego jamy ustnej. W wypadku kiedy u lekarza stomatologa pomimo zastosowania technologii RTG oraz kamery wewnątrzustnej pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu jamy ustnej korzysta on z kolejnego urządzenia o nazwie Mikrolux, dzięki któremu jest w stanie w 100% stwierdzić obecność próchnicy w najbardziej ukrytych miejscach.
Tylko tak holistyczne podejście do diagnozowania gwarantuje brak możliwości popełniania błędów w przyszłym procesie leczenia.
Proces diagnostyczny przeprowadzony w Centrum Stomatologii Dentes jest całkowicie bezpłatny.

Centrum Stomatologii  DENTES
WNM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ks. J. Popiełuszki 6
37-450 Stalowa Wola

tel. +48 15 844 76 76
kom. 531 715 739

dentes@dentes.pl
www.dentes.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress