Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Stalowa Wola

Stomatologia estetyczna

Białe i piękne zęby są marzeniem bardzo wielu osób. Piękny uśmiech dodaje nam pewności siebie oraz poprawia samopoczucie, dzięki czemu częściej i chętniej się uśmiechamy. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Jest to głównym powodem tak dużej popularności zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, a przede wszystkim zabiegu wybielania zębów. Nasi pacjenci mogą skorzystać z dwóch metod profesjonalnego wybielania zębów.

Wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond

Od systemu wybielającego oczekuje się, aby był przede wszystkim skuteczny, a przy tym bezpieczny, wygodny i efektywny. Wszystkie te cechy posiada system wybielający Beyond, w którym do wybielania wykorzystuje się światło lampy polimeryzacyjnej led.

Na początku zęby pacjenta są pokrywane specjalnym preparatem wybielającym. Zabezpiecza się także dziąsła. Zabieg polega na naświetlaniu zębów lampą Beyond, która znacznie przyspiesza działanie preparatu. Podczas zabiegu wybielane są górne i dolne zęby jednocześnie. Przed zabiegiem wybielania konieczne jest zakwalifikowanie do niego przez lekarza stomatologa oraz przeprowadzenie zabiegu higienizacji jamy ustnej. Największą zaletą tej metody wybielania zębów jest to, że do osiągnięcia oczekiwanego efektu wystarczy zaledwie jedna wizyta w gabinecie. Zabieg trwa zaledwie godzinę i jest przeprowadzany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

W centrum Stomatologii DENTES istnieje również możliwość nakładkowego (domowego) wybielenia zębów. Ta metoda wybielania polega na tym, że w trakcie wizyty w gabinecie wykonywany jest pacjentowi wycisk szczęki i żuchwy, na podstawie którego przygotowywana jest potem indywidualna nakładka, do której pacjent będzie samodzielnie aplikował przygotowany w gabinecie żel wybielający. Cała procedura wybielania zębów metodą nakładkową trwa około 10-14 dni. W tym czasie pacjent musi stosować nakładkę przez około 8 godzin dziennie.

Centrum Stomatologii  DENTES
WNM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ks. J. Popiełuszki 6
37-450 Stalowa Wola

tel. +48 15 844 76 76
kom. 531 715 739

dentes@dentes.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress