Wybielanie

Close-up portrait of a female patient at dentist in the clinic. Teeth whitening procedure with ultraviolet light UV lamp.

Białe i piękne zęby to niezwykle ceniony atut, dodają nam uroku i pewności siebie, poprawiają samopoczucie, chętniej i częściej się uśmiechamy. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem.
Od systemu wybielającego oczekuje się, aby był przede wszystkim skuteczny, a przy tym bezpieczny, wygodny i efektywny. Wszystkie te cechy posiada system wybielający Beyond, który do wybielania wykorzystuje światło lampy polimeryzacyjnej led.
Zabieg wybielania trwa jedną godzinę i jest przeprowadzany przez wykwalifikowaną higienistkę stomatologiczną na fotelu dentystycznym. Podczas zabiegu wybielane są górne i dolne zęby jednocześnie. Przed zabiegiem wybielania konieczne jest zakwalifikowanie do niego przez lekarza stomatologa oraz przeprowadzenie zabiegu higienizacji jamy ustnej.
W centrum Stomatologii DENTES istnieje również możliwość nakładkowego (domowego) wybielenia zębów, które polega na pobraniu wycisków zębów pacjenta przez lekarza stomatologa i wykonaniu indywidualnych szyn do których pacjent sam w warunkach domowych aplikuje żel wybielający otrzymany w gabinecie.

Centrum Stomatologii  DENTES
WNM Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Ks. J. Popiełuszki 6
37-450 Stalowa Wola

tel. +48 15 844 76 76
kom. 531 715 739

dentes@dentes.pl
www.dentes.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress