Kompleksowe leczenie stomatologiczne

Centrum Stomatologii DENTES świadczy opiekę medyczną w zakresie stomatologii w poniżej wymienionych specjalizacjach:

Profilaktyka chorób zębów i przyzębia

W naszej placówce szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę stomatologiczną, czyli higienizację. Dbanie o prawidłową higienę jamy ustnej oraz regularne poddawanie swoich zębów profesjonalnym zabiegom stomatologicznym jest najważniejszym elementem przeciwdziałania próchnicy zębów oraz chorobom przyzębia. W naszym gabinecie wykonujemy m.in. lakierowanie zębów, lakowanie bruzd zębowych, fluoryzację, skaling oraz piaskowanie zębów.

Stomatologia zachowawcza i leczenie kanałowe

Jeżeli jednak nie uda nam się skutecznie zapobiec rozwojowi próchnicy i powstaniu ubytków w zębach, konieczne będzie poddanie się leczeniu. W naszych gabinetach stomatologii ogólnej (zachowawczej) przyjmują doświadczeni dentyści, którzy korzystają wyłącznie z najnowszych technologii opartych na materiałach światłoutwardzalnych wiodących firm (m.in. ENAMEL i GRADIA DIRECT). Leczenie zachowawcze w tak wysokim standardzie gwarantuje wieloletnią trwałość uzupełnień ubytków zębowych oraz wysoką estetykę. Każdy zabieg jest poprzedzony szczegółową diagnostyką stomatologiczną.

W przypadku bardzo rozwiniętej choroby próchnicowej wykonujemy także leczenie kanałowe (endodontyczne). Wykonujemy je przy użyciu mikroskopu i najnowszych technologii (endometr, endomotor, ciekła gutaperka).

Ortodoncja

W naszej klinice zajmujemy się również leczeniem ortodontycznym. W leczeniu wad zgryzu wykorzystujemy innowacyjną metodę nakładkową Invisalign, która znacznie usprawnia i skraca cały proces, a przy tym pozwala na osiągnięcie znakomitych rezultatów.

Chirurgia i protetyka stomatologiczna

Oprócz tego zajmujemy się również uzupełnianiem powstałych w łuku zębowym luk (protetyka stomatologiczna) oraz wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Leczenie chirurgiczne, implantologiczne i protetyczne wykonywane jest w sposób jak najmniej inwazyjny dla pacjenta. Wszelkie uzupełnienia protetyczne są wykonywane przy użyciu obrabiarek cyfrowych, co gwarantuje ich wysoką dokładność mierzoną w mikronach. W zależności od ilości brakujących zębów oraz od indywidualnych preferencji pacjenta wykonujemy klasyczne protezy zębowe, mosty protetyczne, a także wszczepiamy implanty stomatologiczne.

Na każde wykonane leczenie udzielamy pisemnej gwarancji.

Centrum Stomatologii  DENTES
BNM Sp. z o.o.
(dawniej WNM Sp. z o.o. Sp. k.)

ul. Ks. J. Popiełuszki 6
37-450 Stalowa Wola

tel. +48 15 844 76 76
kom. 531 715 739

dentes@dentes.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress